Organizasyon Şeması

  • ·         14. Bölge Müdürlüğü (Dr. Celaleddin Ensar ŞENGÜL)

    o    14. Bölge Müdür Yardımcısı-1( - )

    o    14. Bölge Müdür Yardımcısı-2 ( Eyüp YILDIZ)

    v  Proje ve İnşaat Şube Müdürlüğü ( Erhan ERDİNÇ)

    ·         Proje ve İnşaat Şube Müdürlüğü Servisi

    v  Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü(Süleyman YILMAZ )

    ·         Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü Servisi

    v  Jeoteknik Hizmetler ve YAS Şube Müdürlüğü ( Serkan DAĞLIOĞLU)

    ·         Jeoteknik Hizmetler ve YAS Şube Müdürlüğü Servisi

    v  Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü ( Berat KARABASTIK)

    ·         Beton Laboratuvarı Mühendisliği( - )

    ·         Kalite Birim Temsilcisi( - )

    ·         Kimya Laboratuvarı Mühendisliği( - )

    ·         Mikrobiyoloji Laboratuvarı Mühendisliği( - )

    ·         Yapı Malzemeleri Laboratuvarı Mühendisliği( - )

    ·         Zemin Laboratuvarı Mühendisliği( - )

    ·         Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü Servisi

    v  Melen Barajı Proje Şube Müdürlüğü ( Emrah ALTACA)

    ·         Melen Barajı Proje Şube Müdürlüğü Servisi

    14. Bölge Müdür Yardımcısı-3 ( Bülent ÜSTÜNDAĞ) 

    v  Muhasebe Şube Müdürlüğü ( Mücellah HAS)

    ·         Muhasebe Şube Müdürlüğü Servisi

    v  Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Mehmet Ufuk ONAT)

    ·         Planlama ve Program Şefliği ( Berrin ALKIŞ YILMAZ)

    ·         Bütçe Şefliği ( Sevgi ARŞIK)

    ·         İç Kontrol Şefliği ( Tayyip GÜLCAN)

    ·         İstatistik Şefliği ( Nesrin BATMAZ)

    ·         Alacak Takip Şefliği ( Ayşegül DEMİRAY)

    v  Sivil Savunma Uzmanlığı ( Mehmet ÖZTÜRK)

    ·         Sivil Savunma Uzmanlığı Servisi

    14. Bölge Müdür Yardımcısı-4 ( Bahattin Hakan EMİROĞLU) 

    v  Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü ( Azize AYDENİZ KALAYCIOĞLU)

    ·         Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü Servisi

    v  İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü ( Cengiz HELVACILAR)

    ·         İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü Servisi

    v  Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü ( Nilüfer ERYİĞİT URFALI)

    ·         Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü Servisi

    v  Personel Şube Müdürlüğü ( Aynur ZÜRAN)

    ·         Orhantepe AR-GE Eğitim Tesisleri Kısım Şefliği( - )

    ·         Eğitim Şefliği ( Engin DİKİCİ)

    ·         Personel Şefliği ( Necla YILMAZ)

    ·         Özlük İşleri ve Tahakkuk Şefliği ( Muhammed Serhat DAĞ)

    ·         Çalışma İlişkileri Şefliği ( Tekin KAYA)

    v  Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü ( Tunçer TUĞCU)

    ·         Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü Servisi

    ·         Muhasebe ve Satın Alma Şefliği( - )

    ·         Sosyal İşler Şefliği ( Özlem YAMAN KESKİN)

    ·         Tanıtma ve Halkla İlişkiler Şefliği ( Elçin AKÇASAR)

    ·         Genel Hizmetler Şefliği( - )

    14. Bölge Müdür Yardımcısı-5 ( Turgay ERİNÇ)

    v  Elektromekanik Teçhizat Şube Müdürlüğü ( Çağrı YILDIRIM)

    ·         Makina Mühendisliği( - )

    ·         Elektrik Etüt Mühendisliği( - )

    ·         Elektrik Proje Mühendisliği( - )

    ·         Elektrik İşletme Mühendisliği ( Murat ERDOĞDU)

    ·         Kontrol ve Kesin Hesap Mühendisliği( - )

    ·         Bakım Onarım Mühendisliği( - )

    v  Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü ( İhsan TUBAY)

    ·         İkmal Başmühendisliği( - )

    ·         Makina İşletme Başmühendisliği( - )

    ·         Merkez Atölyesi Başmühendisliği( - )

    ·         Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü Servisi

    v  Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ( Vahap Kaya ESEOĞLU)

    ·         Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü Servisi

    ·         Etüt ve Değerlendirme Başmühendisliği( - )

    ·         Malzeme Ocakları Teknik Şefliği( - )

    v  Hukuk İşleri Müdürlüğü ( Esen ERTEK)

    ·         Hukuk İşleri Müdürlüğü Servisi

    v  141. Şube Müdürlüğü (İlker SOLAK)

    ·         141. Şube Müdürlüğü Servisi

    ·         141. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi

    ·         Sivil Savunma Uzmanlığı (Amirliği)

    ·         Proje ve İnşaat Başmühendisliği( - )

    ·         Kontrol Kısım Mühendisliği (Başmüh.)( - )

    ·         Barajlar ve HES Başmühendisliği( - )

    ·         Makina İmalat ve Donatım Başmühendisliği( - )

    ·         Makine İşletme Başmühendisliği( - )

    ·         İkmal Başmühendisliği( - )

    ·         İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )

    ·         İşletme ve Bakım Kısım Mühendisliği (Başmüh.)( - )

    ·         İdari İşler Şefliği( - )