Menüler

İstanbul DSİ Spor Kulübünün 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

03.04.2018
İstanbul DSİ Spor Kulübünün 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

İstanbul DSİ Spor Kulübü’nün 23.  Olağan Genel Kurul Toplantısı, 28.03.2018 tarihinde DSİ 14. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Bölge Müdürü Sedat Özpınar’ın başkanlık ettiği toplantıya, Bölge Müdür Yardımcıları Hakan Emiroğlu ve Bülent Üstündağ ile şube müdürleri ve tüm şube müdürlüklerinden çalışanlar iştirak etti. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantının açılış konuşması Bölge Müdürü Sedat Özpınar tarafından gerçekleştirildi. Sporun çalışanlar için önemine vurgu yapan Bölge Müdürü Sedat Özpınar; toplantının amacının spor kulübü çalışmalarının şeffaf şekilde denetlenmesi ve geleceğe ait projelerin yönlendirilmesi ve doğru kararların alınması olduğunu belirterek, çalışmalarından dolayı mevcut yönetim ve denetim kurulu üyelerine teşekkür etti.


Açılış konuşmasının ardından gündem maddeleri dahilinde Divan Heyeti’nin teşkili, yönetim ve denetim kurulu raporlarının okunması, yeni yönetim ve denetim kurullarının ibrazı ve seçimleri gerçekleştirildi. Seçimlerin ardından toplantının kapanış konuşması için Bölge Müdürü Sedat Özpınar kürsüye davet edildi. Yeni seçilen yönetim ve denetim kurulu üyelerinin spor kulübü için hayırlı olmasını temenni eden Bölge Müdürü Sedat Özpınar, ilgi ve destekleri için katılan tüm personele teşekkür etti.