Menüler

DSİ 14. Bölge Müdürlüğü’nde Dünya Su Günü Resim ve Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi

26.03.2018
DSİ 14. Bölge Müdürlüğü’nde Dünya Su Günü Resim ve Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi

DSİ Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl ‘Su İçin Doğal Çözümler’ konusunun belirlendiği ‘22 Mart Dünya Su Günü Resim ve Kompozisyon Yarışması’nın İstanbul’da dereceye giren çalışmaları için 23.03.2018 tarihinde DSİ 14. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü’nde ödül töreni gerçekleştirildi. 

Boğaziçi Konferans Salonu’ndaki törene DSİ 14. Bölge Müdürü Sedat Özpınar başta olmak üzere, Bölge Müdür Yardımcıları, şube müdürleri, bölge müdürlüğü çalışanları ve dereceye giren öğrenciler, aile ve öğretmenleri ile birlikte katıldılar.  Ödül töreninin açılış konuşması Bölge Müdürü Sedat Özpınar tarafından gerçekleştirildi. Konuşmasında günün anlam ve önemine değinen Bölge Müdürü Sedat Özpınar,  Melen Barajı başta olmak üzere DSİ 14. Bölge Müdürlüğü’nün faaliyetleri hakkında da bilgi verdi. 

Açılış konuşmasının ardından kompozisyon ve resim dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Kompozisyon üçüncüsü olan Özel Irmak Okulları’ndan Bilge Doğa Bacınoğlu ile resim üçüncüsü olan Selami Ali Ortaokulu’ndan Gizem Duygu Ulaş’a ödülleri Bölge Müdür Yardımcısı Bülent Üstündağ; kompozisyon ikincisi olan Kadıköy Hüseyin Ayaz Ortaokulu’ndan Cemre Vatansever ile resim ikincisi olan Ümraniye Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’ndan Esma Yılmaz’a ödülleri ise Bölge Müdür Yardımcısı Dr. Celaleddin Ensar Şengül tarafından takdim edildi. Kompozisyon birincisi olan TV. Özel Şişli Terakki Ortaokulu’ndan Duru Çağla Yeşilyurt ile resim birincisi olan Özel Beşiktaş Armada Okulları’ndan Beril Demir’e ödülleri Bölge Müdürü Sedat Özpınar tarafından takdim edildi. Ödül töreninin ardından Bölge Müdürlüğü Yönetimi ile ödül alan öğrenciler aile ve öğretmenleriyle birlikte günün anısına toplu olarak fotoğraf çektirdiler.